Výlet do Lesova

Dobrý den. Ve středu - dne 28.6.2023 pojedeme s dětmi na celodenní výlet do Lesova u K. Varů. Pokud bude krásné počasí ( a my pevně věříme, že ano ), tak nás čeká celodenní koupačka a slunění . Předpověď počasí se tedy mění ze dne na den ,my ale budeme doufat, že to klapne .  Odjezd v 7:48 hod. busem z náměstí. Příchod do MŠ buď do 7:00 hod., nebo až k busu v 7:40  hod. ( nutno domluvit předem). S sebou batůžek s pitím, plavky, osušku, rukávky ( vestu, kruh...). Dopolední svačinku, oběd a odpol. svačinku zajišťujeme my. Jelikož je zpáteční cesta v odpoledních hodinách velkým problémem ( po našich neblahých zkušenostech s linkovou dopravou z minulého roku), tak musíme zpáteční cestu řešit tak, že si pro své děti do Lesova dojedete..Je to od Abertam 23 km. ( cca 20 min.autem), tak snad to nebude pro jednou nějaký problém.. Vyzvedávání dětí bude mezi 15:00 až 16:00 hod. Pokud by někdo s odvozem měl problém, tak se určitě nějaké místo navíc v autě jiného rodiče najde.. ( pořešime to ve školce ). V tento den je MŠ uzavřena! Děkujeme a moc se těšíme !