Výlet do Milovic se konat bude ! :-)

Dobrý den ????Tak Vám můžeme s radostí oznámit,že nám vyšlo to,co jsme si naplánovali s dětmi na konec školního roku uskutečnit ! ????Konečně je vše vyjednané,domluvené a zařízené !???????? Ptáte se co...??..nó, přeci náš školní výlet ???? ..a né ledajaký ☝️S dětmi pojedeme na tři dny do Milovic,kde budeme ubytovaný v nádherném penzionu, v kterém strávíme dvě noci. Našim hlavnim cílem, je ale zábavný park "Mirakulum" ???? Věříme,že si to s dětmi parádně užijeme ???????? Cena :1500 kč.na osobu( ostatní náklady hradí naše ZŠ ),termin: 15 až 17.6. 2022. V ceně je doprava,ubytování,celodenní strava s pitným režimem a vstupy do Mirakula!!! Mohou jet všechny děti od tří let.???? Už od pondělí nám můžete nahlašovat děti ,které se zúčastní ????